Potrzebuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

Forum na każdy temat.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Potrzebuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

Postautor: tomaszkowal » 31 maja 2016, 9:58

Dzień dobry, szukam autoryzowanego serwisu AGD w mieście Poznań. Mam problem z moją pralką, która od jakiegoś czasu nie pierze poprawnie. Ustawiam program, który ma trwać około godziny. Sprzęt zaczyna prać a po jakimś czasie pojawiają się rozmaite komunikaty na wyświetlaczu. Mam przeczucie, iż mógł popsuć się programator w pralce. Dlatego moja prośba o dobrych fachowców z mojego miasta.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Poszukuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

Postautor: mariuszbyk » 31 maja 2016, 10:05

Witaj, czy przeglądałeś firmy z tej witryny: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Znajdziesz tam bardzo wiele osób, które oferują naprawę sprzętu AGD. Ciężko jest wskazać konkretne namiary na serwis. Każdy z nich specjalizuje się w urządzeniach konkretnych producentów. Ten, który właściwie serwisuje urządzenia Bosha, może już gorzej wypaść przy pralkach innej firmy. Tak, więc pozostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Dowiedzieć się, która ma certyfikaty dla sprzętu Twojej firmy i oddać do nich pralkę.

podobne tematy:
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:29

Poszukuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

Postautor: marekwirazka » 31 maja 2016, 10:10

Dzień dobry, jak widziałeś serial Usterka w TVN to wiesz o czym piszę. Dobry serwis to nie koniecznie ten drogi. Jest sporo fachowców, którzy wykonują dobrą robotę za rozsądne pieniądze. Poszukaj opinii w wyszukiwarce na temat serwisów z twojego miasta.

podobne tematy:

Wróć do „Gawędziarz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość