Wyspy handlowe - praca

Forum na każdy temat.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:29

Wyspy handlowe - praca

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 9:54

Dzień dobry. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą miejsca pracy. Pozyskałam niedawno ofertę, jaka dotyczy pracy w galerii, a dokładniej chodzi o te wyspy handlowe https://specprodent.pl/index.php/2022/08/16/kurs-miesnie-dna-miednicy-przez-siec-on-line-czy-warto-sie-na-niego-zarejestrowac/ . Sama nie wiem czy się zdecydować, gdyż zastanawiam się czy to należyte miejsce dla mnie. Kocham poznawać nowych ludzi i oferować im dany towar. Posiadam również duże doświadczenie w tej dziedzinie. Niemniej jednak wyspa to nie to samo co pospolity sklep. Ciągle zastanawiam się, w związku z tym czy wytrwam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odzew.

podobne tematy:
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Wyspy handlowe - praca

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 10:06

Dzień dobry. Praca na wyspie handlowej nieomal nie różni się od tej w punktach sprzedaży. Rzeczywiście masz mniej miejsca, w następstwie tego siedzisz albo stoisz, jednak możesz też urwać się na przerwę i rozprostować nogi. Nie jest to, w następstwie tego niezmiernie męczące. Dodatkowo nie musisz biegać po całym sklepie oraz odwieszać ciuchów oraz sprzątać całego bałaganu. Do dyspozycji masz na ogół parę gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeżeli uwielbiasz ludzi to przyzwoicie albowiem z reguły koło wyspy przechodzi w ciągu dnia niezwykle mnóstwo osób. Osobiście funkcjonuje na wyspie i nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Gawędziarz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości