Jaki rodzaj alarmu wybrać do domu?

Forum na każdy temat.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:01

Jaki rodzaj alarmu wybrać do domu?

Postautor: tomaszkisiel » 16 maja 2016, 14:08

Witam właśnie wykańczam swój dom i stanąłem przed dylematem montażu odpowiedniego systemu alarmowego do domu. Nieco wyczytałem na tej stronie http://trans-sat.pl na ten temat i z tego co widzę to najwięcej firm wybiera urządzenia marki Satel. Czy warto brać pod uwagę jakiś innych producentów sprzętu. Drugie pytanie to które zabezpieczenia wybrać do domu?

podobne tematy:
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: tomaszkowal » 18 maja 2016, 7:21

Część, nie bez powodu duża liczba monterów używa rozwiązań Satela. Po pierwsze ich urządzenia są najmniej zawodne z dostępnych na rynku. Drugi powód to dość obszerna liczba podzespołów, które tworzą system alarmowy. Następny powód to dobrej jakości centrale i przyzwoitej jakości czujki.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: mariuszbyk » 18 maja 2016, 8:45

U mnie również jest zamontowany Satel. Nie mogę powiedzieć złego słowa o nim. Funkcjonuje bez szwanku od wielu lat. Mam kilkanaście czujek w budynku i podział na kilka stref - bardzo dobra sprawa dzięki której jestem w stanie załączać alarm w wybranych częściach budynku. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to warto dać kurtyny w oknach i dodatkowo czujki dualne w każdym z pomieszczeń. W czasie upałów kurtyny dają często fałszywe alarmy. Wtedy wystarczy jak nas nie ma włączyć zwykłe czujki i po problemie.

podobne tematy:

Wróć do „Gawędziarz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość