Zarabianie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy warto

Forum na każdy temat.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Zarabianie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy warto

Postautor: lukaszgos » 02 lis 2017, 9:34

Cześć. Od lat interesuję się rynkami walutowymi i inwestycjami na rynku Forex. Inwestuje na nich od wielu lat. Nie jestem jakimś wytrawnym inwestorem, ale przez lata zdobyłem pewną wiedzę, która umożliwia mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania były mizerne. Zazwyczaj traciłem na transakcjach walutowych niż odnosiłem sukcesy. Z biegiem lat doszedłem do wprawy, jak trafnie odczytywać wykresy i poprzez to moje inwestycje przynosiły minimalny zarobek. Problemem było poprawne i szybkie określenie przyszłego trendu i właściwej pary walut, którą trzeba obstawić. Nie wystarczy analizować 2 lub 3 par walutowych. Do trafnej diagnozy niezbędna jest szersza analiza. Tego typu dla człowieka jest pracochłonna i często przegapiłem właściwy moment zainwestowania na rynku Forex. Tak, więc zacząłem szukać narzędzi, które umożliwią mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich wiele, lecz najlepszy zestaw narzędzi posiada na rynku Europejskim firma 4M International , która zajmuje się dostarczaniem skryptów MQL 4 i nie tylko, które znacznie ułatwią grę na rynku Forex. Ich oferta jest ukierunkowana na 2 grupy produktów. Do pierwszej z nich należą skrypty MQL 4: Indicatory a, także roboty na platformę Meta Trader 4. Drugi rodzaj produktów to różnego typu subskrypcję do narzędzi, które w znacznym stopniu pomagają w trafnym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najlepsze z nich to 4M Analytics, które ilustruje siły 8 najważniejszych walut, a także moment wejścia i wyjścia z rynku Forex. Wykorzystując je, za każdym razem mamy wiedzę kiedy można wykonać korzystną i dochodową transakcję na rynku Forex. To co mi zajęło lata prób i błędów jest teraz dostępne dla wszystkich. Dzięki tym narzędziom wykonywane przeze mnie są znacznie bardziej zyskowne. Czemu tak jest? Nie muszę już samodzielnie analizować 28 wykresów i rozważać, jaka para walutowa będzie szła do góry, a która spadała. 4M Analytics wykonuje to za mnie. A co najważniejsze, wyliczenia wykonuje komputer, który nie posiada emocji. Poprzez to prognozy są bez emocji i jeszcze bardziej zyskowne. Również w przypadku maszyny eliminowane są błędy rachunkowe, które człowiek robi podczas skomplikowanych rachunków. Zwłaszcza jak dokonuje pod presją czasu i emocji. Dlatego jak najbardziej radze przetestować te rozwiązania. Sam zdecydujesz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i da ci zysk.

Wróć do „Gawędziarz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości