Dobre strony internetowe Radom

Forum na każdy temat.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Dobre strony internetowe Radom

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:22

Czy tanie strony internetowe to jeszcze odpowiedni wybór dla firmy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest tak oczywista. Na początku kwestię niedrogich stron internetowych powinno się rozpatrzyć w kilku płaszczyznach. Pierwsza z nich to określenie pojęcia tanie strony internetowe. Od tego zależy dalsze rozważanie w temacie tworzenia niedrogich stron internetowych dla firm. Dla jednych tania strona internetowa będzie oznaczała, wykonanie strony internetowej do 500 zł. Natomiast dla innej grupy osób będzie to znacznie większy rząd wielkości, który nie przekroczy 2000 zł. Jak możemy zobaczyć przedział cenowy jest dość duży. Więc nie można jasno i precyzyjne powiedzieć czym są tanie strony internetowe dla firm.

Natomiast w łatwy sposób można to zweryfikować sprawdzając reklamy agencji interaktywnych w wyszukiwarkach internetowych. Poprzez to jesteśmy wstanie sprawdzić ofertę wykonawców, którzy tworzą strony internetowe. Więc zacznijmy i wpiszmy wybraną przez nas frazę strony internetowe aby dowiedzieć się na jakie oferty zbudowania strony internetowej możemy liczyć w przedziale od 500 do 2000 zł. Wybierając kilka firm i przesyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie stworzenia strony internetowej otrzymamy jasny obraz sytuacji. Warto wybrać do porównania kilka firm z odleglejszych wyników wyszukiwarki. Wtedy przekonamy się jak to się kształtuje też u tańszych firm, które projektują strony internetowe w Polsce.

Jak już otrzymamy oferty na zaprojektowanie strony internetowej to warto wykonać ich zestawienie. Zestawienie musi zawierać koszt zaprojektowania strony internetowej, zakres usług oraz sposób wykonania strony internetowej przez wykonawcę. Kierując się wyłącznie ceną wykonania strony internetowej, porównanie ofert będzie bardzo nieefektywne. Zwyczajowo oferty zbudowania strony internetowej za kilkaset zł będą oparte o darmowe CMS i ogólnodostępne projekty graficzne. Takie strony internetowe to zazwyczaj bardzo zły pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze dostaniemy szablonowy projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie wykonana na darmowym silniku, który jest podatny na masowe ataki. Lepszym pomysłem jest wybranie trochę droższej oferty na stworzenie strony internetowej, która będzie zawierała unikalny szablon graficzny strony oraz autorski CMS. Tego rodzaju strony internetowe są o wiele lepsze.

Wróć do „Gawędziarz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość