Czy warto dodać wizytówkę swojej firmy na takim portalu?

Forum na każdy temat.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Czy warto dodać wizytówkę swojej firmy na takim portalu?

Postautor: lukaszgos » 19 maja 2016, 12:12

Witajcie, mam zakład krawiecki z długoletnim stażem. Zaczynałem jeszcze działalność za czasów komuny. Teraz interes idzie o wiele gorzej. Nie mam pojęcia o Internecie. Ale mam możliwość bezpłatnie umieścić reklamę na takim portalu internetowym https://bipgov.pl/2022/07/13/zwirownia-konin-gdzie-przyjemnie-jest-zdobyc-nie-drogo-i-w-odpowiedniej-cenie-produkty-do-wyremontowania-posesji-przy-apartamencie i nie mam pojęcia czy w ogóle da mi to korzyści. Promocja niby jest bezpłatna, ale jaką korzyść ja będę z tego czerpał? Jak to w ogóle wygląda?

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:48

Czy warto dodać wizytówkę swojej firmy na takiej stronie?

Postautor: adamniczyj » 19 maja 2016, 12:39

Witaj, jeśli możesz gdzieś umieścić za friko reklamę to się nawet nie zastanawiaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez promocji firmy nie będziesz miał zamówień. Rozumiem, że pamiętasz jeszcze czasy komuny, lecz obecnie jest całkiem inaczej. Sprawdź ile na tej stronie masz krawcowych. Przecież ludzie szukają teraz przede wszystkim w Internecie. Jak nie ma tam twojej firmy to nie zarobisz. Inne firmy przejmują twoich potencjalnych klientów. Więc nie wahaj się dłużej i umieść tam swoją wizytówkę. Tylko zyskasz.

podobne tematy:

Wróć do „Gawędziarz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości