Czy będę w stanie samodzielnie wypozycjonować stronę na hasło meble pracownicze?

Forum na każdy temat.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy będę w stanie samodzielnie wypozycjonować stronę na hasło meble pracownicze?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 11:42

Dzień dobry, rozmyślam nad wypromowaniem swojej strony w Internecie. Mam średniej wielkości salon z meblami i zastanawiam się nad sprzedażą mebli w Internecie. Na starcie pragnę być topie wyników na słowo kluczowe meble pracownicze , które na dzień dzisiejszy najlepiej mi schodzą w sklepie. Poczytałem o pozycjonowaniu strony i nie wydaje się to trudnym zajęciem. Powinno się tworzyć linki do domeny ze stroną i czekać na pozycję. Natomiast intryguje mnie jeden fakt, jak to jest że moja strona będzie wysoko a inni nie. Przecież wg tego to każdy powinien znaleźć się na pierwszej stronie. I najistotniejsze czy będę w stanie samodzielnie taką frazę wypozycjonować?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy będę w stanie samodzielnie wypromować stronę na frazę meble pracownicze?

Postautor: mariuszbyk » 08 lip 2016, 11:52

Witam kolegę. Posiadasz nierealnie, optymistyczne podejście do sprawy związanej z pozycjonowaniem strony WWW. Aby było to takie łatwe: tworzymy linki i pozycjonowana strona jest na szczycie wyników na frazę meble pracownicze. Faktem jest, że masz należycie zbudowaną stronę WWW. Też twoje meble pracownicze są wysokiej jakości: Obrazek . Ale to nie wystarczy aby wypozycjonować domenę w wyszukiwarce. Wyłącznie linkowania domeny to nie wszystko. Trzeba mieć wiedzę jakiego typu linki pozyskać do pozycjonowanej strony internetowej oraz w jakich proporcjach. Także istotne jest nasycenie odnośników promowaną frazą. Dasz go za dużo, domena dostanie karę od wyszukiwarki. Utworzysz ich za mało - pozycje będą nie zadowalające. Też powinieneś pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo zbudowanie odnośnika to za mało. Ważne jest to aby odnalazły go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:

Wróć do „Gawędziarz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości